PRO DĚTI A RODIČE

Milé děti, věříme, že se Vám "dubnová obálka" s prvními posly jara líbila a potěšila Vás. Mnohým z Vás jistě dělají radost klíčící semínka divizny a pečujete o malé rostlinky. Dnes dostanete další "poštu pro radost". Tak moc neotálejte a popřejte mamince k svátku. Třeba s naučenou básničkou, vymalovaným obrázkem, vyrobeným srdíčkem a nebo srdíčkovou krabičkou. Jistě bude u Vás doma plno úsměvů.

Vážení rodiče, Vás chceme i zde požádat o spolupráci.

VÁŽENÍ RODIČE.

K  2.5.2020  JSME OBDRŽELI INFORMACE OD MŠMT, KTERÉ MÁTE DOSTUPNÉ ZDE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MŠ A OBCE BYSTŘIČKA. ŽÁDÁME VÁS O PODROBNÉ SEZNÁMENÍ S TÍMTO DOKUMENTEM A VYPLNĚNÍ ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ K NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ I ZVÁŽENÍ RIZIKOVÝCH FAKTORŮ U VAŠEHO DÍTĚTE. PROHLÁŠENÍ BUDE NUTNÉ ODEVZDAT PŘI NÁSTUPU VAŠEHO DÍTĚTE DO MŠ. PRO ZJEDNODUŠENÍ JSME VÁM TOTO PROHLÁŠENÍ PŘILOŽILI DO OBÁLKY.

NEJPOZDĚJI OD PONDĚLÍ 11.5.2020 ZDE NALEZNETE I DOTAZNÍK A TÍMTO ŽÁDÁME RODIČE VŠECH DĚTÍ O JEHO VYPLNĚNÍ. UČIŇTE TAK, PROSÍM, CO NEJDŘÍVE. VAŠE ODPOVĚDI NÁM POSLOUŹÍ  K VYPRACOVÁNÍ DALŠÍHO POSTUPU A OPATŘENÍ K PROVOZU MŠ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU. LETOS JE PROVOZ MŠ NAPLÁNOVÁN DO 24.7.2020.

DÁLE VÁS BUDEME INFORMOVAT NA STRÁNKÁCH MŠ, KTERÉ, PROSÍM, SLEDUJTE.

RODIČE, KTEŘÍ SE PŘIHLÁSILI K ODBĚRU ZPRÁV DO E- MAILU, OBDRŽÍÍ  INFORMACE I TOUTO FORMOU.

DĚKUJEME VÁM ZA SPOLUPRÁCI.

PŘEJEME VÁM VŠE DOBRÉ A TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU.

ZA KOLEKTIV PRACOVNÍKŮ MŠ

Hana Koňaříková, ředitelka MŠ