Navigace

Obsah

Fotografování přesunuto na 31.5.2019

Typ: ostatní
Další změna fotografování,děkujeme rodičům za spolupráci

 

Milí rodiče,
paní fotografka operativně reaguje na počasí a všichni máme společný zájem na tom, aby fotografie Vašich dětí byly vydařené. Čtvrtým rokem preferujeme jarní focení v přírodě, mezi rodiči je i zájem o fotografování s menšími sourozenci. I v letošním školním roce budou fotografie na "předškolácké tablo" hrazeny mateřskou školou vrámci dárkového balíčku předškoláčkům. 

Včera byl, dle aktuálního počasí, termín fotografování domluven na pátek 31.5.2019.

Při této příležitosti Vám děkujeme, jak jste všichni pružně zareagovali na změnu, která Vám byla sdělována osobně v MŠ a na nástěnce, která je pořízena především pro Vaše aktuální a také rychlé informování v podobných případech. Jsme potěšeni, že v dnešní přetechnizované době, nám pomáháte děti vést k osobní komunikaci.
Souběžně, za celou MŠ, děkuji za Vaše kladné ohlasy na červnový program a připravovaný projekt.
Vážíme si Vaší podpory, je pro nás všechny motivující v další práci s Vašimi dětmi.

Mějte krásné jarní dny, těším se na další spolupráci.

Za celý kolektiv MŠ

Hana Koňaříková, ředitelka MŠ

 


Vytvořeno: 29. 5. 2019
Poslední aktualizace: 29. 5. 2019 19:42
Autor: ředitelka