Přání krásných prázdnin

Děti si užívají poslední týdny školního roku, společně se těšíme na nový

Přání krásných prázdnin

Květen a červen byl a ještě bude v MŠ Bystřička pro děti plný zážitků a překvapení.

Všechny děti společně oslavily Den dětí, měly možnost si vyzkoušet své dovednosti na obecním dopravním hřišti pod odborným dozorem pana Zrníka a vydaly  se za zvířátky do ZOO Lešná.

14.6. 2018 v 15 hodin se na zrekonstruované školní terase  slavnostně rozloučíme s předškoláčky  Zahradní slavností. Srdečně Vás všechny zveme na  taneční vystoupení, se kterým  se Vám starší děti rády pochlubí.  Divadlo Leonka se představí ve svém programu i  veselou pohádkou. Letos svůj dort, který opět připraví naše paní kuchařka, rozkrojí devět předškoláčků.

Milé děti, užívejte zbytek měsíce, který se červená jahodami, radujte se o prázdninách ze všech nových zážitků se svými rodiči a především buďte na sebe při všech radovánkách opatrní. Po prázdninách se na Vás všechny budeme v MŠ těšit. Mějte krásné prázdniny!

Za kolektiv MŠ Hana Koňaříková, ředitelka

Vytvořeno: 13. 6. 2018