2.3.2021

Možnost stravování dětí v době uzavření mateřských škol

Vážení rodiče,

s odkazem na metodiku MŠMT ze dne 1. 3. 2021, "Doporučení pro vzdělávání distančním způsobem v mateřské škole“ – zveřejněnou na webových stránkách mateřské školy, Vás oslovujeme, k vyjádření zájmu o stravování v době aktuálního uzavření mateřských škol.

Svůj zájem sdělte, prosím, do středy 3.3.2021 do 12,00 hod. obratem na email školní jídelny, nebo nás zkontaktujte telefonicky.

Děkujeme.

Podmínky stravování:

Za dotovanou cenu si mohou zákonní zástupci dětí odebírat obědy, jako jídlo s sebou, při dodržování obecně nařízených hygienických pravidel:

Cena oběda:

Kategorie 2–6 let       19,00 Kč

Kategorie 7–10 let      23,00 Kč

Doba výdeje obědů :

11:15 – 11:45 hod.

Jednorázové obaly obdržíte v MŠ

23.11.2020

ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

Vážení rodiče,

od 1.12.2020 můžete obědy (nepřítomnost dítěte v MŠ )  odhlašovat do konce provozní doby MŠ - tj. do 16:00 hod.

Osobně nebo na telefon:

734 706 045

Cena neodhlášeného obědu :

Na základě Vyhlášky č. 107/2005 Sb. v platném znění, § 4, odstavec 9 se první den neplánované nepřítomnosti dítěte v MŠ (pokud není tento den dopředu odhlášen) pro účely stravování považuje za pobyt ve škole, proto je i strava přihlášená na tento den účtována za sníženou cenu (jen finanční normativ).

Zákonný zástupce dítěte je povinen odhlásit stravování od druhého dne nepřítomnosti dítěte v mateřské škole. Neučiní-li tak, bude mu neodhlášená strava od druhého dne nepřítomnosti dítěte v MŠ doúčtována za plnou cenu (finanční normativ + režie mzdová a provozní).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNÁMENÍ O ODBĚRU OBĚDŮ OD 14.10.2020

* OD 14.10.2020 BUDOU OBĚDY PRO CIZÍ STRÁVNÍKY VYDÁVÁNY DO JEDNORÁZOVÝCH OBALŮ

* CENU OBALU, V PLNÉ VÝŠI, BUDE HRADIT OÚ BYSTŘIČKA

PŘI VYZVEDÁVÁNÍ  OBĚDŮ A PLATBÁCH DODRŽUJTE, PROSÍM, ZVÝŠENÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

PROVOZ MŠ A VÝDEJ OBĚDŮ OD 25.5.2020

ORGANIZACE PŘI VÝDEJI OBĚDŮ PRO OSTATNÍ STRÁVNÍKY:

PROSÍME, HLASTE SE PŘES ZVONEK A VYČKEJTE. OBĚDY SE BUDOU VYDÁVAT ZADNÍM VCHODEM DO ŠKOLNÍ KUCHYNĚ.