Informace k platbám stravného a školného

Číslo účtu Mateřské školy Bystřička pro platby stravného a školného:

107-8019550287/0100

Prosíme rodiče, aby platby stravného zasílali podle přidělených variabilních symbolů - zvlášť školné a zvlášť stravné.

Rodiče, kteří zatím nevyplnili přihlášky ke stravování, s uvedením telefonického nebo mailového kontaktu k zasílání informací k platbám, aby takto učinili co nejdříve.

Děkujeme za spolupráci.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace k platbám za měsíc březen a duben 2020

Vážení rodiče.

Pravidelné platby za školné, prosím neodvádějte.

Vše,tedy částka včetně stravného za měsíc březen,bude vyčísleno po zahájení provozu.

Za měsíc březen bude platba školného pouze za dny, ve kterých Vaše dítě MŠ navštěvovalo. Další měsíc platba nenabíhá. Pokud jste patbu předem odvedli, bude Vám po zahájení provozu, při dalším vyúčtování, tato částka odečtena.

Děkujeme za pochopení.